ПослугиПерелік послуг "Співчуття" м Бердичів

 

Виготовлення пам'ятників з граніту.
Виготовлення пам'ятників і меморіальних комплексів будь-якої складності. Художні роботи, різьблені роботи. Ексклюзивні моделі пам'ятників з граніту Ви можете вибрати у нас на сайті! Терміни виготовлення, так як і вартість, залежать від складності пам'ятника або комплексу.
Меморіальні комплекси
Комплексні пам'ятники з - завершені твори мистецтва, втілені в грант. Меморіальні комплекси включають в себе надгробну плиту, пам'ятник і різні елементи виконані з граніту: огорожі, столики і лавочки, кулі і вази, статуї і бюсти.
Реставраційні роботи.
Як не здаються довговічними вироби з натурального каменю, з плином часу і вони втрачають свій первісний вигляд. Реставрація пам'ятників, надгробків, могильних плит, огорож, цоколів і квітників. Відновлення табличок, портретів і написів.
Комп'ютерна розробка
Сучасні технології 3D візуалізації дозволяють в точності спроектувати і відтворити до найдрібніших подробиць в графічному вигляді майбутній меморіальний комплекс.
Граніт в інтер'єрі.
Натуральний граніт вже багато століть користується популярністю при оформленні інтер'єру. Гранітна плитка, підвіконня, сходи, столешні, каміни. Краса, неповторність, практичність, довговічність!
Художні роботи.
Професійне художнє оформлення будь-яких пам'ятників. Ручна і машинна гравірування. Великий вибір художніх ескізів допоможе Вам визначитися з тим, що буде зображено на пам'ятнику вашого близької людини.
Точені вироби з граніту.
Вази із граніту, чаші, похоронні урни, колони і балясини, лампади і свічники, кулі.
Виготовлення табличок та медальйонів.
Фото на емалі, таблички на емалі, таблички з нержавіючої сталі, фотокераміка.
Доставка пам'ятників.
Доставка по місту Бердичеву і по Україні транспортом компанії "Співчуття".
Встановлення пам'ятників.
Встановлення пам'ятників і меморіальних комплексів, обкладка плиткою. Монтаж пам'ятника є одним з найбільш відповідальних етапів. Від того, наскільки якісно і сумлінно все зроблять майстри-установники залежить і зовнішній вигляд поховання, і надійність зведеної конструкції пам'ятника.

Компания "Співчуття" виготовлення пам'ятників м. Бердичів

зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і отримаєте безкоштовну консультацію